NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150

Coraz większy odsetek turystów decydujących się na wypoczynek nad polskim morzem, zwraca uwagę na możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Pobierowo to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek.  Pływać można nie tylko w morzu, ale także w licznych basenach znajdujących się na terenach ośrodków wczasowych.  Możliwość uprawiania wszelkiego rodzaju sportów daje nam także  kompleks sportowo- rekreacyjny usytuowany przy ulicy Moniuszki. Można tutaj pobiegać na lekkoatletycznej bieżni, pograć w tenisa, w piłkę nożną.

W Pobierowie istnieje także szereg punktów, które zajmują się wypożyczaniem rowerów. Aktywne zwiedzanie Pobierowa i okolic to alternatywa czynnego wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W Pobierowie istnieje także Skatepark, ośrodek szaleństw najmłodszych. 

Hitem sportowym Pobierowa, docenionym przez Polską Organizację Turystyczną, jest  Akademia Słońca- najlepszy produkt turystyczny w 2005 roku. Wieku turystów odwiedza Pobierowo właśnie ze względu na organizowaną tutaj corocznie Akademię Słońca. Akademia promuje aktywne spędzanie wolnego czasu. Akademia Słońca to także odpowiedź na naturalną potrzebę turystów organizowania i uczestniczenia w imprezach plenerowych. Akademia Słońca uczy jak aktywnie i efektywnie spędzać czas wolny, jak udzielać pierwszej pomocy czy jak bezpiecznie się opalać.  Zadaniem Akademii Słońca jest bezpłatne zaopiekowanie się turystami, stąd szereg atrakcji. Każdy chętny może zmierzyć sobie nawet ciśnienie tętnicze czy poziom cukru. Akademia zajmuje się zarówno dziećmi jak i rodzicami, młodszymi i starszymi. Na terenie akademii, która zajmuje najczęściej spory kawałek plaży, znajduje się także bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Akademia Słońca oferuje turystom poranne gimnastyki, biegi śniadaniowe, aerobik, mecze i turnieje piłki plażowej .

 Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo