NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner-310-150
  • baner310-150

Pobierowo - atrakcje dla Ciebie i całej rodziny

W miejscowości Pobierowo - atrakcje są niemal na każdym kroku. Dlatego nikt nie będzie się nudzić! Wyjazd do Pobierowa to nie tylko kilka lub kilkanaście dni na piaszczystej plaży i łapanie promyków słońca. Miłośnicy dodatkowych przygód mogą zasmakować się w poznawaniu regionu. Pobierowo?Niesamowite atrakcje gwarantowane! Jest w czym wybierać.

Pobierowo atrakcje dla turystów

Pobierowo - atrakcje dla Ciebie i całej rodziny

 

W miejscowości Pobierowo - atrakcje są niemal na każdym kroku. Dlatego nikt nie będzie się nudzić! Wyjazd do Pobierowa to nie tylko kilka lub kilkanaście dni na piaszczystej plaży i łapanie promyków słońca. Miłośnicy dodatkowych przygód mogą zasmakować się w poznawaniu regionu. Pobierowo?Niesamowite atrakcje gwarantowane! Jest w czym wybierać.

Atrakcje

 

Pobierowo + atrakcje = wyjątkowy urlop

 

Turyści ściągają nad polskie morze, chcąc spędzić urlop w doborowym towarzystwie, ze znajomymi, pośród wielu atrakcji. W miejscowości Pobierowo ich nie brakuje! Atrakcje mają to do siebie, że zawsze  zabijają nudę.

Atrakcje w miejscowości Pobierowo - najlepszy lek na nudę!

Pobierowo nie zawiedzie – tutaj nawet w przypadku braku pogody, nie można narzekać na brak zajęć. W miejscowości Pobierowo atrakcje są na wyciągnięcie ręki. Podobnie zresztą, jak fantastyczne krajobrazy. Zajrzyj na stronę, by dowiedzieć się więcej. Atrakcje w okolicy Pobierowa przyciągają turystów z całej Polski. Oto niektóre z nich.

17.04.2018
Skatepark w Pobierowie >>
Miejscowości wypoczynkowe spełniają swoje zadanie wyłącznie wtedy, gdy są przyjazne turystom w każdym wieku. Ułatwienia dla seniorów, atrakcyjne lokalizacje dla rodzin, zorganizowanych grup czy indywidualnych podróżników – to wszystko należy brać pod uwagę podczas projektowania przestrzeni publicznej i organizacji placówki. W Pobierowie świetnie mogą czuć się nawet miłośnicy deskorolki, ponieważ w obrębie miejscowości działa profesjonalny, publiczny skatepark.
09.04.2018
Magiczny Domek >>
Magiczny Domek to kolejna z atrakcji w Pobierowie, która pozwala spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy. Wykorzystaj urlop w tym urokliwym miejscu, żeby zwiedzić najciekawsze obiekty przygotowane specjalnie dla turystów z całej Polski, a także zagranicy. Przekrocz próg domu, w którym wszystko stanęło na głowie. Wrażenia dla całej rodziny gwarantowane!
09.04.2018
OKO Iluzji >>
Spędzasz urlop w Pobierowie lub masz taki zamiar i szukasz atrakcji dla całej rodziny? W takim razie spodoba Ci się OKO Iluzji – niezwykły kompleks łączący rozrywkę, edukację, szczyptę dobrego humoru i... magii! Spędź niezapomniane chwile w obiekcie, który przyciąga różnorodnością i jedynym w swoim rodzaju klimatem.
09.04.2018
Kwiatowy Zegar w Pobierowie >>
Jak zdefiniować dobrą atrakcję turystyczną? Czy zawsze musi być to obiekt, w którym dzieją się ekscytujące rzeczy? Niekoniecznie. Popularność Zegara Kwiatowego w Pobierowie potwierdza, że połączenie kreatywności i piękna natury daje świetny efekt, który doceniają wczasowicze. Odwiedź urokliwy zakątek nadmorskiej miejscowości, gdzie czas płynie jak gdyby inaczej…
Rewal Bike System - system, jakich niewiele nad morzem 07.03.2014
Rewal Bike System - system, jakich niewiele nad morzem >>
Po co wozić ze sobą rowery dla całej rodziny nad morze skoro inaczej?
Plaża w Pobierowie 11.06.2013
Plaża w Pobierowie >>
Najpiękniejsza plaża na Polskim wybrzeżu.
11.06.2013
Ulica Grunwaldzka sercem miasta >>
W Krakowie mają Bracką, w Łodzi Piotrkowską, w Warszawie Nowy Świat, a w Pobierowie? Wizytówką tej miejscowości jest z całą pewnością ulica Grunwaldzka – centrum kulturalno – rozrywkowe...
22.05.2013
Wątek historyczny w Pobierowie? Jak najbardziej! >>
Wątek historyczny w Pobierowie? Jak najbardziej! I to nie byle jaki, ale historia z poł. XX wieku, z mocnym odciskiem na historię i losy Polski. Historia, której bohaterowie niosą wiele tajemnic do dzisiaj nie rozwiązanych, jak i są przedmiotem wielu teorii spiskowych
21.01.2013
Na rower lub na spacer >>
Mikroklimat sprzyja dla Pobierowo, dlatego atrakcje w postaci przejażdżek rowerowych lub spacerowych, poza uprawieniem sportu, można połączyć z zwiedzaniem.
21.01.2013
Zabytkowy wiatrak holenderski >>
Ten holenderski wiatrak z XVIII w. położony jest w malowniczej i spokojnej okolicy, blisko morza. W XVII wieku został wprowadzony w Europie...
01.01.2013
Lasy sosnowe i Pobierowo >>
Wybierając się na urlop szukasz takich miejscowości, w których obok błogiego wylegiwania na plaży można sobie spokojnie pospacerować?


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo