NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner-310-150
  • baner310-150
Rewal Bike System - system, jakich niewiele nad morzem

Pobierowo wypożyczalnia rowerów

Po co wozić ze sobą rowery dla całej rodziny nad morze skoro inaczej? Po co szukasz samochodu u znajomych, dzięki któremu bezpiecznie przetransportujemy rowery? Po co powiększać jeszcze bardziej bagaż skoro można inaczej? Rewal Bike System – zintegrowany system wypożyczalni rowerów!

Dzięki Rewal Bike System poczujesz na własnej skórze, jak przyjemny może być urlop nad morzem bez wożenia z miejsca zamieszkania rowerów dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie martwisz się, gdzie podczas urlopu będziesz przechowywać rower, nie pochłaniają Cię tez myśli, czy warto – z Rewal Bike System wypożyczasz rower i zwiedzasz okolicę Rewala, Pobierowa i innych miejscowości!

Rower także w Pobierowie

System działa także w Pobierowie. Oznacza to, że nie trzeba jechać do Rewala autem lub innym środkiem tylko po to, aby wypożyczyć rower! Możesz go wypożyczyć w Pobierowie i pojechać w inne miejsce na niezapomnianą wycieczkę po polskim wybrzeżu! Warto – usługa cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a pomimo dużego popytu oferuje w miarę atrkacyjne ceny. Co ważne, rowery są często serwisowane i zawsze sprawne.

Okazało się, że wypożyczalnia to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Warto tym bardziej, że Gmina Rewal bogata jest w nowe i zadbane ścieżki rowerowe. Dużym plusem Rewal Bike System jest możliwość wypożyczenie sprzętu w jednej miejscowości i oddania go w drugiej. Dotyczy to trzech największych miejscowości Gminy Rewal – tj. Pobierowa, Niechorza i wspomnianego Rewala. Dodatkową korzyścią płynącą z korzystania z Systemu Rewal Bike jest możliwość darmowego transportu wypożyczonego roweru Rewalską Koleją Wąskotorową. Koszt wypożyczenia na godzinę to 7 zł, a na cały dzień – 40 zł.

Łatwa procedura zamówienia roweru

Aby móc wypożyczyć rower wystarczy okazać dowód tożsamości pracownikowi wypożyczalni, który wprowadzi dane do umowy. Kolejnym krokiem jest zeskanowanie kodów kreskowych, umieszczonych na ramach rowerów. Ostatni etap procedury obejmuje wydrukowanie gotowej umowy, sprawdzenie zgodności danych i podpisanie dokumentu przez wypożyczającego.

Sam zwrot rowerów to również bardzo łatwa procedura, która sprowadza się do ponownego sczytania kodów kreskowych z rowerów.

Adresy punktów Rewal Bike System:

Pobierowo

Kompleks sportowo-rekreacyjny
ul. Moniuszki 4
72-346 Pobierowo
tel. 91 387 71 78

Rewal

Hala Sportowa,
ul. Szkolna 1
72-344 Rewal
tel. 91 386 29 93

Niechorze

Kompleks sportowo-rekreacyjny
ul. Leśna 3
72-350 Niechorze
tel. 91 386 36 84

Dodatkowe informację:

https://www.facebook.com/pages/Rewal-Bike-System/504544152923026

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo