NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150

Jak zdefiniować dobrą atrakcję turystyczną? Czy zawsze musi być to obiekt, w którym dzieją się ekscytujące rzeczy? Niekoniecznie. Popularność Zegara Kwiatowego w Pobierowie potwierdza, że połączenie kreatywności i piękna natury daje świetny efekt, który doceniają wczasowicze. Odwiedź urokliwy zakątek nadmorskiej miejscowości, gdzie czas płynie jak gdyby inaczej…

Kwiatowy Zegar w Pobierowie

Jeżeli przechadzasz się lub przejeżdżasz ulicą Mickiewicza, na pewno zauważasz usypane pod dość wyraźnym kątem wzniesienie, na którym zainstalowano bardzo duże wskazówki autentycznego zegara pokazującego aktualny czas. Tarcza nie jest jednak metalowa czy kamienna, lecz w pełni organiczna i naturalna. Oryginalnie zaprojektowane otoczenie wykorzystuje kolorowe, żywe kwiaty. Żółte, różowe, czerwone rośliny układają się w regularny, precyzyjnie obsadzony wzór tarczy zegara. Zielony, również naturalny napis „Pobierowo” nie pozostawia wątpliwości, która miejscowość zadbała o tak nieoczywistą formę autopromocji.

Gospodarze i mieszkańcy miejscowości zdają sobie sprawę, że ogromnym atutem okolicy jest właśnie natura. Lasy porastające wybrzeże, estetyczna plaża, świeże powietrze – to wszystko sprawia, że turyści z całej Polski i Europy decydują się spędzać urlop właśnie w Pobierowie, niejednokrotnie regularnie powracając w to samo miejsce. Zegar Kwiatowy to koncepcja, która podkreśla przywiązanie do prostych i naturalnych rozwiązań. Jednocześnie pełni wiele ról. To miejsce, gdzie chętnie fotografują się turyści, ale i sprawdzają czas, ponieważ wszyscy wiemy, że na wakacjach płynie on w innym tempie.

W Pobierowie nie brak innych, być może bardziej okazałych atrakcji. A mimo to tak wiele osób powraca na ulicę Mickiewicza, żeby jeszcze raz spojrzeć na przesuwające się po kwiatowej tarczy wskazówki. W trakcie całego sezonu kwiaty porastające symboliczne wzniesienie są zadbane, świeże i dodają pozytywnej energii. W Pobierowie kocha się naturę, co widać to na każdym kroku!

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo