NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150

wybierz Pobierowo na urlop, który się uda

Dla wielu Polaków Pobierowo jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu. Ludzie z całego kraju w tej małej, nadmorskiej miejscowości znajdują to czego szukają – możliwość spokoju, ale i zabawy, wypoczynku na leniwo i aktywnie, dobrej kuchni lokalnej, jak i dań klasycznych. Odkryj Pobierowo na nowo lub wybierz się na urlop do Pobierowa pierwszy raz o zakochaj się od zaraz!

Na naszej stronie znajdziesz obiekty na nocleg w Pobierowie. Są to campingi, domy letniskowe, kwatery, domy gościnne, pensjonaty, apartamenty oraz bary, kawiarnie, restauracje, lokale na nocne imprezy oraz wiele, wiele innych atrakcji i informacji.

Warto wiedzieć, co dokładnie ma do zaoferowania Pobierowo. Atrakcje, historia, ciekawostki – poznaj pokrótce teraz, a zobacz na własne oczy podczas urlopu. Pobierowo ma około 4 km długości i jego oś stanowi biegnąca równolegle do morza ulica Grunwaldzka. Przed laty były tu głównie niewielkie, drewniane domki letniskowe. Później przybyło trochę ośrodków wczasowych należących do zakładów pracy. Dziś kurort Pobierowo rozwija się niezwykle dynamicznie, zachowując jednak swój specyficzny charakter.

Ulica Grunwaldzka łączy wschodni i zachodni kraniec Pobierowa. Znajduje się tutaj wiele kawiarni, barów, restauracji, ogródków piwnych, dyskotek i kino. W Pobierowie są też liczne sklepy i stoiska uliczne z ubraniami, pamiątkami, zabawkami itp. Pobierowo znane jest z szerokiej, piaszczystej plaży, do której można dojść praktycznie z każdego miejsca oraz bardzo czystej wody. Ponadto panują tu dobre warunki do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych.

Pobierowo noclegi

Baza noclegowa Pobierowa to szeroki wachlarz obiektów na noclegi o odpowiednim standardzie i za odpowiednią, uczciwą do warunków cenę. Turyści przyjeżdżający na wypoczynek mogą znaleźć nocleg w domkach letniskowych (tradycyjnych jak i cieszących się ostatnio dużą popularnością góralskich domkach z bala), w pokojach i kwaterach prywatnych. Dla osób poszukujących wyższego standardu oraz wyżywienia na miejscu w miejscowości Pobierowo noclegi w komfortowych warunkach zapewniają pensjonaty, ośrodki i domy wczasowe, ośrodki SPA oraz hotele.Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo