NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner-310-150
  • baner310-150

Dane kontaktowe - Morska Fala Dom Gościnny

72-346, Pobierowo
ul. Łódzka 12
664 63 96 82
91 38 40 887
Dzwoniąc powołaj się na ofertę z portalu pobierowo.com.pl
Token
Token

Morska Fala Dom Gościnny

PKO B.P INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1136 4320 0017
SWIFT BPKOPLPW 

Morska Fala to obiekt usytuowany w Pobierowie  jednym z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych kurortów nad polskim wybrzeżem. 
Dom umiejscowiony jest wśród lasów sosnowych a chcąc zanurzyć stopy w złotym, morskim piasku trzeba przejść zaledwie dwieście metrów. Atutem jest też świetna lokalizacja w dogodnym sąsiedztwie sklepu i około pięciu minut drogi od dworca Głównego PKS oraz głównego deptaku miasta gdzie można zjeść w jednej z wielu uroczych knajpek wieczorną kolację. 

Wyposażenie całego ośrodka powierzyliśmy firmie, która od lat specjalizuje się w aranżowaniu obiektów hotelowych tworząc pokoje w ponadczasowym stylu, spełniające wymagania indywidualnych klientów. 

Są tu małe przytulne pokoje 2-osobowe,jak i dwu pokojowe typu studio dla rodzin z dziećmi (z własnym tarasem ),  oraz pokój kominkowy, w którym znajduje się aneks kuchenny , wanna z hydromasażem a okno tarasowe od strony południowej pozwala na bezpośrednie wyjście na słoneczny ogród. Tu zachwycą nas elementy małej architektury: ozdobna studnia, oświetlenie zewnętrzne, zadbana zieleń, oraz grill.

Indywidualnie zaprojektowany budynek a w nim hall z przestronnymi oknami zapewnia maksymalny dostęp  światła dziennego .

Uprzejmie informujemy, że w całym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Więcej informacji na stronie www.morskafala.pl

Lokalizacja w Pobierowie - Morska Fala Dom Gościnny

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo