NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150
Paulina_22462

atrakcje turystyczne w Pobierowie

Atrakcji turystycznych w Pobierowie jest co nie miara! Ale najwiekszą atrakcją dla turystów , to plaża. Jest jedna z najładniejszych nadmorskich plaż w Polsce. Szczególnie polecamy ją dla miłośników spokojnego wypoczynku w otoczeniu zieleni.
Praktycznie cała miejscowość położona jest w lesie sosnowym, a wąskie uliczki jeszcze utwierdzają nas w przekononiu, że znajdziemy tutaj spokój i zapomnimy o zgiełku dnia codziennego. Trzeba jednak przyznać, że senność Pobierowa jest pozorna, ponieważ w miejscowości nie brakuje dyskotek, pubów i innych rozrywek. Na piaszczystej plaży znajdziemy natomiast wszystko czego nam potrzeba do wypoczynku nad morzem - zaczynając od zjeżdżalni aż po Akademię Słońca .

Chciałam natomiast zapytać was o opinie całego miejsca Pobierowa ? co myślicie. z góry dzięki za odpowiedź
Damian W.
Pobierowo jest także miasteczkiem aktywnego wypoczynku dzięki akcji „Akademia Słońca”, która ma na celu rozbudzić w turystach chęć i potrzebę podejmowania aktywności fizycznych w trakcie urlopu tj. siatkówka plażowa, piłka nożna, aerobik, gry i zabawy dla dzieci, konkursy skoków, ćwiczenia siłowe. Turyści objęci taką opieką mogą bezpłatnie korzystać z oferowanych im rozrywek oraz nauczyć się udzielania pierwszej pomocy oraz jak bezpiecznie się opalać i korzystać z kąpielisk.


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo