NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150
Pralina

Maryla/Eryko

Jeśli chodzi o domowe obiadki, to polecam Marylę. Za niecałe 20 zł dostajemy dwudaniowy obiad. Pyszne zupy podają w wazach dzięki czemu można zjeść ze dwa talerze. Na drugie danie smaczne surówki, ziemniaki/frytki no i mięso.
Smacznie,szybko, tanio i do syta! Acha, w środku są krzesełka dla dzieci.
Na rybę to tylko do Eryko. Gospodarz poleci jaką rybę wziąść, ile ma ważyć i żeby nie zbankrutować. Do tego jest pyszna. W innych lokalach ryby były niezbyt dobre i kosztowne...
Na pizzy się zawiodłam w lokalu "Zawsze wracaj" Na pizzę czekaliśmy PÓŁTORA GODZINY! Nie była zła, ale jadałam lepsze.
Zwracajcie uwagę na ceny w barach gdzie grillują. Za 250 gramową golonkę, niedobrą kapustę i ziemniaki zapłaciłam 45 zł... Nie warto...
Morsas
pisze:- Finally to help keep a perfume at its best sotrein a cool dry place faraway from direct sunlight and faraway from heat.Mostly, perfumes like women fragrances contain considerable amounts of essential oils which are added along with thesolvents in order to cut down their intensity.Some times a great advert using a beautiful mode can influence your decision or you will spot a perfumebottle so ornate and beautiful that you buy it and after that convinceyour self that you like the smell.
Basia
Do Pobierowa jeżdżę z rodzina od kilku ładnych lat i jesli chodzi o jedzenie to polecam Maryle obiady pyszne, świeże i niedrogie. Kolejnym pysznym miejscem jest Sabat makarony pierwsza klasa i pyszne sycace sniadania. A na rybkę to tylko do Kamienia Pomorskiego.. www.rybyzubowicz.pl 20 km drogi ale naprawde warto, napewno będziecie wracać.
Basia
A..I OMIJAJCIE JAKUBA jedzenie masakra!!!
Ona
Byłam w tamtym roku w Pobierowie i stołowałam się w Karczmie u Jakuba. Jedzenie rewelacja . Co Pani tam nie smakowało ?


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo