NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150
Piłeczką w dołek, czyli golf na czas urlopu

Zastanawiałeś się kiedyś co zażyczy sobie najbardziej wymagajacy klient jadąc na urlop? SPA, basen, ścieżki rowerowe? Wszystko to ma. Coś więcej? Nawet jak zażyczy sobie możliwość gry w golfa, to bez problemu spełni zachciankę.

Idealna okazja to wycieczka do Kołczewa, gdzie znajduje się pole golfowe Amber Baltic. Możesz tam skorzystać z gry dla polu 18. i 8. dołkowym. Nieważne, czy grasz od kilku lat, czy dopiero pierwszy raz w życiu spróbujesz swoich sił w golfa – pole jest otwarte dla każdego.

Ponad 20 lat tradycji

Kompleks Amber Baltic istnieje od 1993 roku. Przez ten czas gościł wielu gości, był także gospodarzem wielu znajomitych turniejów, takich jak Mistrzostwa Polski Amatorów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawodowców, EDS Trophy 1998 (oficjalna, specjalna impreza Ladies European Tour), czy Międzynarodowe Amatorskie Mistrzostwa Europy Kobiet 2000.

Gra w golfa na Amber Baltic to kilka godzin przyjemności w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego.

Ceny są zróżnicowane w zależności od wyboru rundy i dnia tygodnia w którym chcemy grać. W weekend i dni świąteczne jest drożej. Ceny zaczynają się od 40 PLN i dotyczą gry juniora  w dzień roboczy w polu na 8. dołów.

Wybierając się do Amber Baltic nie trzeba mieć własnego sprzętu. Każdy uczestnik może wypożyczyć sprzęt na miejscu – wózek kosztuje 20 PLN, jeden kij 10 PLN, komplet kijków z torbą 50 PLN, a pojazd golfowy 120 PLN.

Zacznij przygodę z golfem na najlepszym polu w Polsce. W samej grze bardzo ważna jest technika i uderzenie. Jest ono wykonywane za pomocą specjalnego zestawu kijów. W momencie uderzenia zawodnik trzyma kij oburącz, stoi bokiem do kierunku przyszłego lotu piłki, w lekkim rozkroku. Piłka znajduje się kilkadziesiąt centymetrów od jego stóp. Uderzenie polega na wykonaniu zamachu kijem zza głowy, połączonego z wykonaniem ćwierćobrotu w pasie. Jedna stopa stoi cały czas nieruchomo na ziemi, pięta drugiej zaś lekko się unosi i przekręca w momencie uderzenia.

AMBER BALTIC GOLF CLUB

72-514 Kołczewo
ul. Bałtycka 13
Tel. +48 91 3265110
http://www.abgc.pl/

Lokalizacja pola golfowego

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo