NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150
Motylarnia w Niechorzu przy latarni morskiej

Przebywasz na wczasach w miejscowości Pobierowo lub okolicznej. Jest zbyt gorąco lup pada deszcz a ty nie masz pomysłu jak spędzić ten dzień. Zachęcamy abyś odwiedził  motylarnię w miejscowości Niechorze, która jest zaledwie 11 kilometrów od Pobierowa.

MOTYLARNIA pod latarnią morską w Niechorzu,

Czym jest motylarnia? To przecudowne miejsce gdzie można obejrzeć swobodnie latające  motyle egzotycznych, które są dostępne na wyciągnięcie ręki!  Poznaj  ten cudowny, kolorowy i magiczny świat.

MOTYLARNIA to więcej niż tylko kolejna atrakcja. To niepowtarzalne przeżycia estetyczne i niezwykle kolorowe wspomnienia dla każdego odwiedzającego - małego czy dużego.

Do motylarni w Niechorzu  niedaleko miejscowości Pobierowo zapraszamy codziennie w godzinach od 10 do 19. U nas deszcz na głowę nie pada, a tropikalna aura gwarantowana, więc ubierz się lekko i kolorowo i koniecznie zabierz aparat fotograficzny, a być może motyl przysiądzie właśnie na Twoim ramieniu i pozwoli zrobić sobie zdjęcie.

Galeria zdjęć z Motylarni.

Co w naszej motylarnia lata?

W naszej MOTYLARNI zobaczysz setki przepięknie ubarwionych motyli z najbardziej egzotycznych zakątków całego świata. Poznasz najpopularniejszego w Afryce – Monarchę, spektakularnego Blue Morpho pochodzącego z tropikalnych lasów Ameryki Łacińskiej a także jego wielobarwnych kuzynów.

Spotkasz motyla Żeglarza z Singapuru, Niebieskiego Tygrysa z Azji i Cętkowanego Trójkąta z Australii. Są tu również: Papierowy Latawiec z Malezji, Mozaika-Zebra występująca naturalnie w Meksyku i Argentynie i mistrz kamuflażu-Jesienny Liść. Ponadto latają różnorodne, duże, Motyle Sowie a także pełni uroku przedstawiciele rodziny paziowatych, występujący od Półwyspu Arabskiego, poprzez subkontynent indyjski, aż po Borneo i Australię.

Kontakt

Niechorze, ul. Polna
Przy latarni morskiej

tel. 793 94 80 40

www.motylarnianadmorzem.pl

Czynne cały tydzień:
10:00 - 19:00

Lokalizacja:

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo