NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150

Oryginalne wersje popularnych baśni i bajek są dość przerażające, a ukazany w nich świat magii nieodłącznie wiąże się ze strachem i kłopotami głównych bohaterów. Podczas rodzinnego urlopu w Rewalu warto zajść do Bajkowej Chaty. Uwaga! Dreszczyk emocji gwarantowany.

Odległość Pobierowo – Rewal – 7 km.

Bajkowa Chata nie tylko dla najmłodszych

Choć nazwa kojarzy się raczej z idyllicznym obrazem, w rzeczywistości przenosi w niepokojący świat iluzji. Wszak tradycyjne bajki miały zazwyczaj dość przerażającą fabułę, więc twórcy tego miejsca postawili na grozę. Stąd jeśli Twoje dziecko jest szczególnie wrażliwe, dwukrotnie przemyśl, czy chcesz tu przyjść. Jednak dla nieco starszych dzieciaków, a już na pewno dorosłych to fenomenalna atrakcja. Nastaw się na dreszczyk emocji wywoływany różnymi bodźcami.

Bajkowa Chata dzieli się na kilka tematycznych komnat: Śpiącej Królewny, Królowej Śniegu, Jasia i Małgosi, Czarownic, Drakuli oraz Amesa. Jeżeli znasz oryginalną fabułę dzieł braci Grimm, Hansa Christiana Andersena, Brama Stokera czy Charlesa Perraulta, możesz spodziewać się niepokojących wrażeń. Pokój Amesa jest nie tyle miejscem związanym z baśnią, ile pokojem złudzeń optycznych. Efekt iluzji został tu osiągnięty w arcyciekawy sposób.

Gdy przebywasz na wakacjach nad Bałtykiem, nastawiasz się raczej na spokojny wypoczynek na plaży i wśród naturalnej przyrody. Jednak nie każda atrakcja musi być tak oczywista. Rewal ma kilka punktów, które wręcz trzeba zobaczyć na własne oczy – Bajkowa Chata zdecydowanie do nich należy. Spotkanie z wampirem, nietoperzami, pająkami i podstępnymi czarownicami to rozrywka dla całej rodziny! Przeżyj niezapomnianą przygodę i przypomnij sobie nastrój, który w oryginalnych wersjach znanych bajek wywoływał niekoniecznie przyjemne skojarzenia.

Adres i najważniejsze informacje

Bajkowa Chata

ul. Słonecznikowa 9

72-344 Rewal
(wejście od ul. Kamieńskiej) – blisko centrum, niedaleko Parku Wieloryba. Obiekt jest czynny przez cały tydzień, od 10:00 do 18:00.

Telefon: 787 752 302

Facebook: www.facebook.com/BajkowaChataREWAL

Lokalizacja Bajkowej Chaty

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo