NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150

Wczasy i wakacje miejscowości Pobierowo

Jeżeli planujesz spędzić wczasy nad morzem to Pobierowo jest idealnym miejscem do tego. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.pobierowo.com.pl, na której znajdziesz obiekty na nocleg tj: campingi, domy letniskowe, kwatery, domy gościnne, pensjonaty, apartamenty oraz bary, kawiarnie, restauracje, lokale na nocne imprezy oraz wiele, wiele innych atrakcji i informacji.

Pobierowo informacje ogólne

Pragniemy Państwu przybliżyć uroczą miejscowość Pobierowo znajdującą się w województwie Zachodniopomorskim. Pobierowo ma około 4 km długości i jego oś stanowi, biegnąca równolegle do morza, ulica Grunwaldzka. Przed laty były tu głównie niewielkie, drewniane domki letniskowe. Później przybyło trochę ośrodków wczasowych należących do zakładów pracy. Dziś kurort Pobierowo rozwija się niezwykle dynamicznie, zachowując jednak swój specyficzny charakter.

Ulica Grunwaldzka, przy której koncentruje się całe turystyczne życie, ma prawie cztery kilometry długości i łączy wschodni i zachodni kraniec Pobierowa. Znajduje się tutaj wiele kawiarni, barów, restauracji, ogródków piwnych, dyskotek i kino. W Pobierowie są też liczne sklepy i stoiska uliczne z ubraniami, pamiątkami, zabawkami itp.

Pobierowo znane jest z szerokiej, piaszczystej plaży, do której można dojść praktycznie z każdego miejsca oraz bardzo czystej wody. Ponadto panują tu dobre warunki do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych.

Pobierowo noclegi

Pobierowo swoim turystom oferuje szeroki wachlarz obiektów na noclegi o odpowiednim standardzie i za odpowiedną cenę. Turyści przyjeżdzający na wypoczynek mogą znaleźć nocleg w domkach letniskowych (tradycyjnych jak i cieszących się ostatnio dużą popularnością góralskich domkach z bala). Co ciekawego na urlop oferuje Pobierowo noclegi w pokojach i kwaterach prywatnych, szeroki wybór domów gościnnych i apartamentów. Dla osób poszukujących wyższego standardu oraz wyżywienia na miejscu gdzie będą Państwo nocować, proponujemy pensjonaty, ośrodki i domy wczasowe, ośrodki SPA oraz hotele.

Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji noclegu korzystając z naszej strony, dzięki temu mają Państwo dużo większy wybór obiektu na wymarzony urlop.

Serdecznie zapraszamy do Pobierowa na wczasy.Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo