NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner-310-150
  • baner310-150

Sezon letni w gminie Rewal otwierają cykliczne imprezy kulturalno – rozrywkowe zapowiadające moc dobrej zabawy, warto więc zjawić się u nas już pod koniec czerwca. W tym roku wakacje rozpocznie IX Nadmorski Zjazd VW Garbusów i Ogórków, który odbędzie się w dniach 28- 30.06.2013 r. Zlot stacjonował będzie na stałe w  Niechorzu, ale w ciągu tych trzech dni przejedzie przez całą gminę, prezentując miłośnikom starych samochodów prawdziwe perły motoryzacji w postaci klimatycznych Volkswagenów.

Nie może zabraknąć także corocznego Święta Śledzia Bałtyckiego w Niechorzu, jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych w całości tradycji rybackiej. W tym roku 29 czerwca na terenie Muzeum Rybołówstwa Morskiego odbędzie się już XII edycja tej imprezy, na której nie zabraknie szant, pysznego jedzenia z śledziem w roli głównej, pirackich animacji dla dzieci, konkursu kulinarnego oraz wielu innych atrakcji.

Również 29 czerwca 2013 r. w Pogorzelicy na zejściu przy świeżo wyremontowanej, niezwykle estetycznej ulicy Plażowej odbędzie się uroczyste wręczenie certyfikatu „Błękitna Flaga” dla sześciu nadmorskich miejscowości gminy Rewal: Pobierowa, Pustkowa, Trzęsacza, Rewala, Niechorza i Pogorzelicy. Certyfikat ten jest znakiem, że gminne kąpieliska mają najwyższy standard i są gotowe na przyjęcie turystów, którzy mogą wypoczywać w bezpieczny i przyjemny sposób.

Lipiec rozpoczyna się imprezą o długiej tradycji, XI Bałtyckim Turniejem Tenisowym Artystów i Aktorów, który odbywał się będzie na terenie niechorskich kortów tenisowych przy ulicy Leśnej i na kortach Ośrodka Sandra Spa w Pogorzelicy. Wydarzenie to rokrocznie ściąga rzesze najwybitniejszych polskich aktorów i artystów, którzy stają do sportowej rywalizacji, upływającej w sympatycznej i przyjacielskiej atmosferze. 

Baltic Cup to wydarzenie, które pokaże nam znane osoby w nowym świetle, nie tylko jako celebrytów ale także ludzi którzy z prawdziwymi emocjami podchodzą do współzawodnictwa, szczerze przeżywając sukcesy i porażki.

Gmina Rewal to miejsce które sportem stoi, szczególnie zaś siatkówką plażową. Letnim centrum siatkówki jest Pustkowo gdzie 29 czerwca odbędzie się Sandra Beach – turniej siatkówki plażowej trójek, dzień później 30 czerwca na pustkowskiej plaży rozegrany zostanie  Tatarek Beach – turniej siatkówki plażowej dwójek mieszanych. Zapraszamy serdecznie wszystkich na niezapomniane wakacje do gminy Rewal.

Już wkrótce kalendarz letnich wydarzeń na lipiec.

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo