NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner-310-150
  • baner310-150
Przewodniki turystyczne gminy Rewal dla dorosłych i dla dzieci

Przewodnik Turystyczny PobierowoPragniemy zaprezentować wyjątkowe przewodniki turystyczne, z których dwa powstały przy współpracy z jednym z największych wydawnictw na świecie – Hachette Polska, zaś jeden przeznaczony dla dzieci przy współpracy z jeleniogórskim wydawnictwem Ad Rem.

Pierwsza publikacja to ponad 200 stron w prestiżowym wydaniu, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wybrzeża rewalskiego. Wśród działów poświęconych historii regionu, bogactwu przyrodniczo-krajobrazowemu, obiektom zabytkowym i atrakcjom turystycznym znaleźć można mnóstwo fotografii i ciekawostek. 

Przewodnik stanowi kompendium wiedzy o najważniejszych walorach gminy Rewal, jako gminy nadmorskiej stanowiąc bogate źródło wiedzy zarówno dla turystów pragnących odwiedzić nasz region jak i uczniów oraz studentów. Rzetelnie dobrane informacje oraz niezwykle atrakcyjna forma, w tym najwyższej jakości  materiał na jakim został wydrukowany nasz przewodnik czyni z niego publikację, którą warto zaprezentować klientom mającym wysokie oczekiwania. 

Bardzo zależy nam na jak najszerszej dystrybucji przewodnika, który jak mamy nadzieje zachęci turystów do odwiedzania gminy Rewal.

Druga publikacja jest to wersja skrócona pierwszego przewodnika, w małym i poręcznym formacie. Mały przewodnik na ponad 60 stronach prezentuje najważniejsze informacje. Obydwa przewodniki wydane zostały w nakładzie 5000 egzemplarzy.

Ostatnia publikacja została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych turystach, jest to Bajkowy przewodnik  gminy Rewal gdzie poza masą ciekawych informacji, znaleźć możemy gry i zabawy. Całość opowiada o wyprawie skrzatów zamieszkujących góry nad polskie morze do gminy Rewal, gdzie zwiedzają wszystkie miejscowości opowiadając o ich osobliwościach i atrakcjach. Na końcu ponad 90- stronicowej książeczki znajdują się kredki, notesik, pocztówki do wysłania itp. Dodatkową atrakcją jest możliwość zbierania pieczątek w określonych miejscach jak np. wypożyczalnie rowerów, punkty informacji turystycznej, muzea itp. Na zbieraczy stempli czekają dyplomy, certyfikaty i odznaczenia.

Przewodniki dostępne są w sprzedaży w Pobierowie

ul. Jana z Kolna 4, tel. +48 91 386 47 41 – sezonowy  Punkt Informacji Turystycznej
e-mail: itpobierowo@rewal.pl
Od 15 czerwca do 31 sierpnia jest otwarty każdego dnia w godz. 9–19. We wrześniu otwarty jest codziennie w godz. 9-17.

Ceny przewodników

Przewodnik Gmina Rewal Hachette duży – 28 zł brutto
Przewodnik Gmina Rewal Hachette mały – 10 zł brutto
Bajkowy przewodnik dla dzieci Gmina Rewal – 28 zł brutto

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo