NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner-310-150
  • baner310-150
Pozdrowienia dla gminy Rewal Wyślij nam kartkę

konkurs Pobierowo

Gmina Rewal obejmujące takie miejscowości jak Pobierowo, Pustkowo, Niechorze, Pogorzelicę, Trzęsacz,  Śliwin  oraz sam Rewal, to jeden z najpopularniejszych rejonów turystycznych nad morzem oraz w całej Polsce. Rokrocznie jest odwiedzana przez ponad 750 000 turystów.  Sosnowe lasy ciągnące się wzdłuż wybrzeża, wysokie klify łagodnie przechodzące w wydmy, nasycone jodem powietrze oraz złote, piaszczyste plaże to bezsprzecznie największe atuty miejscowości w gminie. Wszystkie te naturalne walory są  uwieczniane na kartkach pocztowych wysyłanych w różne strony Polski, a nawet całego świata. Kolorowych kartek nie zdołał wyprzeć nawet Internet. Codziennie na ziemi i w powietrzu wędrują miliony kartek dla bliskich i przyjaciół, a na nich poza pozdrowieniami i wrażeniami z podróży najpiękniejsze zabytki, magiczne krajobrazy, a niekiedy zabawne rysunki. Kartki stanowią doskonały sposób na zatrzymanie pięknych wspomnień, ale i wyrażenie tęsknoty i sympatii za ważnymi ludźmi i miejscami.

Pracownicy promocji gminy Rewal wiedzą, że dla wielu turystów ta gmina jest właśnie takim ważnym miejscem do którego wracają z radością i za którym tęsknią kiedy nadchodzi czas wyjazdu. Z Pobierowa, Pustkowa, Niechorza, Pogorzelicy, Trzęsacza,  Śliwina  i Rewala wysyłane są tony pocztówek, pokazujących najpiękniejsze zakątki. – Chcielibyśmy, aby kartki z pozdrowieniami trafiły także do nas – mówi Dyrektor GOK Ewa Kubalica. – Nie tylko od przyjaciół naszej gminy odwiedzających nas od lat, ale również od wszystkich tych, którzy jeszcze u nas nie byli.

Powstał więc pomysł aby zgromadzić u nas jak największą ilość pocztówek z najróżniejszych zakątków całego świata z pozdrowieniami dla gminy Rewal  i jej miejscowości. Kartki można wysyłać do 10 czerwca 2014 r. W każdym miesiącu odbywać się będzie losowanie, w którym wyłonione zostaną trzy osoby nagrodzone gadżetami. 10 czerwca miejsce będzie miało wielkie losowanie nagrody głównej czyli weekendowych wczasów w gminie Rewal dla dwóch osób.

Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym dostępnym w pliku pdf poniżej.

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo