NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • NawaraPARK
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner-310-150
  • baner310-150
Rozkład Jazdy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej na sezon 2014

Od maja bieżącego roku rozpoczyna kursowanie kolejka wąskotorowa. Wszystkich przebywających w miejscowości Pobierowo i okolicach zachęcamy do przejażdżki tym nietypowym w obecnych czasach środkiem transportu.

Prezentujemy rozkład jazdy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej Gminy Rewal na trasie Trzęsacz – Rewal – Śliwin – Niechorze Latarnia – Niechorze - Pogorzelica

Rozkład obowiązuje od 01.05 do 30.09.2014 r.

8,40 - Gryfice
8,52 - Popiele
9.04 - Rybokarty
9.12 - Niedziwiedziska
9.22 - Modlimowo
9.28 - Paprotno
9.38 - Karnice
9.48 - Dreżewo
10.00 - Trzęcacz
10.03 - Rewal
10.09 - Śliwin
10.22 - Niechorze
10.33 - Pogorzelica

17.45 - Pogorzelica
17.56 - Niechorze
18.09 - Śliwin
18.15 - Rewal
18.20 - Trzęcacz
18.29 - Dreżewo
18.39 - Karnice
18.49 - Paprotno
18.55 - Modlimowo
19.06 - Niedziwiedziska
19.16 - Rybokarty
19.29 - Popiele
19.40 - Gryfice

Dzieci do lat 4 – gratis
Bilety są do nabycia u konduktora w pociągu
Opiekunowie przejazdów grupowych gratis ( grupa od 8 – 15 osób)

Opinie o ośrodku

dodaj opinię
  • stałybywalec - 2014.04.08 23:19:57 - Rozkład
    To chyba raczej nie możliwe. żeby był tylko jeden kurs dziennie?!?!?
    odpowiedz
dodaj opinię


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo