NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150

Magiczny Domek to kolejna z atrakcji w Pobierowie, która pozwala spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy. Wykorzystaj urlop w tym urokliwym miejscu, żeby zwiedzić najciekawsze obiekty przygotowane specjalnie dla turystów z całej Polski, a także zagranicy. Przekrocz próg domu, w którym wszystko stanęło na głowie. Wrażenia dla całej rodziny gwarantowane!

Przewrócony domek

To nie magia, tylko sztuka iluzji. Domek, do którego jesteś zaproszony, stoi na głowie. Dosłownie każdy element wyposażenia jest odwrócony. Nareszcie wiesz, jakby wyglądał dom do góry nogami. Grawitacja? Prawa fizyki przestają mieć znaczenie. Możesz czuć oszołomienie całą sytuacją! Przecież nie kroczysz po podłodze, ale suficie… Przekonaj się, jak działają zmysły w tak nietypowej sytuacji. Odważ się wejść do środka domu, w którym nic nie stoi na swoim miejscu.

Nawet zewnętrzne elementy, jak buda dla psa, doniczki czy oparty o ścianę rower wiszą wysoko, podczas gdy budynek opiera się o komin i dach. Wnętrza są jasne i przyjazne, dzięki czemu dzieci spędzają w środku niezwykłe chwile. Zgodnie z regulaminem, zwiedzanie dla najmłodszych jest możliwe wyłącznie pod opieką rodziców. Do domku nie można wnosić jedzenia ani napojów, a okien i drzwi nie powinno się otwierać. Wchodzisz na własną odpowiedzialność! Odradzamy wizyty jedynie osobom, które odczuwają problemy z błędnikiem. Wszyscy pozostali powinni świetnie się bawić.

Do odwiedzin zachęcają także niskie ceny biletów. Dorośli płacą 15 złotych, dzieci 13 złotych, a najmłodsi do 100 centymetrów wzrostu mają zapewnione bezpłatne wejście. Domek znajduje się przy najbardziej znanej w Pobierowie ulicy Grunwaldzkiej, pod adresem 35. Dzięki temu wizytę w magicznym budynku „na opak” połączysz ze spacerem w stronę plaży, zakupami czy inną formą rekreacji w nadmorskiej miejscowości. Sprawdź pozytywne opinie na koncie Facebook, przejrzyj galerię i przygotuj się na pełne magii oraz śmiechu chwile w Magicznym Domku. Tu nic nie jest tak oczywiste, jak być powinno.

Adres

ul. Grunwaldzka 35

72-346 Pobierowo

tel. 504 014 479

Strona WWW: http://magicznydomek.com/

Magiczny Domek na Facebooku: https://www.facebook.com/Magiczny-DOMEK-1605076243077751/

Lokalizacja w Pobierowie

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię

Pobierowo + atrakcje = wyjątkowy urlop

Turyści ściągają nad polskie morze, chcąc spędzić urlop w doborowym towarzystwie, ze znajomymi, pośród wielu atrakcji. W miejscowości Pobierowo ich nie brakuje! Atrakcje mają to do siebie, że zawsze  zabijają nudę.

Atrakcje w miejscowości Pobierowo - najlepszy lek na nudę!

Pobierowo nie zawiedzie – tutaj nawet w przypadku braku pogody, nie można narzekać na brak zajęć. W miejscowości Pobierowo atrakcje są na wyciągnięcie ręki. Podobnie zresztą, jak fantastyczne krajobrazy. Zajrzyj na stronę, by dowiedzieć się więcej. Atrakcje w okolicy Pobierowa przyciągają turystów z całej Polski. Oto niektóre z nich.

W Pobierowie znajduje się bardzo wiele atrakcji. Jeżeli czuje sz niedosyt to polecamy sprawdzić Atrakcje w okolicy Pobierowa.Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo