NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner-310-150
  • baner310-150

Spędzasz urlop w Pobierowie lub masz taki zamiar i szukasz atrakcji dla całej rodziny? W takim razie spodoba Ci się OKO Iluzji – niezwykły kompleks łączący rozrywkę, edukację, szczyptę dobrego humoru i... magii! Spędź niezapomniane chwile w obiekcie, który przyciąga różnorodnością i jedynym w swoim rodzaju klimatem.

Mnogość atrakcji dla całej rodziny

Atrakcje znane jedynie z filmów lub snów spotkasz właśnie w Pobierowie. OKO Iluzji zaprasza między innymi do szczególnie zagadkowego pomieszczenia, w którym wszystko przestaje być oczywiste. Lustrzany Labirynt, bo o nim mowa, zaburza postrzeganie rzeczywistości. Czy zmierzysz się z własnym, zniekształconym odbiciem i znajdziesz wyjście z pomieszczenia? Znakomita zabawa dla osób w każdym wieku gwarantowana!

Poczuj się jak prawdziwy iluzjonista, który wprawia w zachwyt, podając swoją głowę na talerzu. Być może brzmi to przerażająco, ale na miejscu trudno powstrzymać śmiech i zaskoczenie. Ze względu na wizualny, szczególny charakter atrakcji nazwanej „Głowa na talerzu” w tym miejscu każdy chce zrobić pamiątkowe zdjęcie i nie ma się czemu dziwić. Zachowaj wspomnienie magicznych chwil spędzonych w Pobierowie.

Kolejną atrakcją jest Komnata Amesa, która zmienia proporcje ciała. Przynajmniej tak to wygląda z zewnątrz. Choć pomieszczenie wydaje się niczym nie różnic od zwykłego pokoju, po obejrzeniu zdjęć możesz się solidnie zdziwić. Wizyta w tym wnętrzu rozśmiesza wszystkich gości. Jak twierdzą (słusznie) gospodarze OKO Iluzji, tu wszystko jest możliwe. Skoro tak, nie dziwi możliwość przeobrażenia się w Spidermana i chodzenia po ścianach. Z kolei Dom Angielski nie wymaga zakładania żadnych zabezpieczeń i w bezpieczny sposób zapewnia spektakularną, niezapomnianą rozrywkę.

Ofertę rodzinnej zabawy uzupełnia przegląd malunków wykonanych w technologii 3D. Trójwymiarowe grafiki zapewniają dreszczyk emocji, ponieważ pozwalają wyobrazić sobie ekstremalne sytuacje, w których życie wisi na włosku. Przekonaj się na własnej skórze, jak wiele zależy od perspektywy. Odwiedź OKO Iluzji z rodziną i przyjaciółmi, żeby rozszerzyć wrażenia z wizyty w Pobierowie. Chwile spędzone w tym miejscu inspirują, bawią i śmieszą.

Adres

ul. Grunwaldzka 35

72-346 Pobierowo

tel. 504 014 479

Strona WWW: http://okoiluzji.pl/

Profil Facebook: https://www.facebook.com/okoiluzji/

Lokalizacja

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię

Pobierowo + atrakcje = wyjątkowy urlop

Turyści ściągają nad polskie morze, chcąc spędzić urlop w doborowym towarzystwie, ze znajomymi, pośród wielu atrakcji. W miejscowości Pobierowo ich nie brakuje! Atrakcje mają to do siebie, że zawsze  zabijają nudę.

Atrakcje w miejscowości Pobierowo - najlepszy lek na nudę!

Pobierowo nie zawiedzie – tutaj nawet w przypadku braku pogody, nie można narzekać na brak zajęć. W miejscowości Pobierowo atrakcje są na wyciągnięcie ręki. Podobnie zresztą, jak fantastyczne krajobrazy. Zajrzyj na stronę, by dowiedzieć się więcej. Atrakcje w okolicy Pobierowa przyciągają turystów z całej Polski. Oto niektóre z nich.

W Pobierowie znajduje się bardzo wiele atrakcji. Jeżeli czuje sz niedosyt to polecamy sprawdzić Atrakcje w okolicy Pobierowa.Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo