NAJLEPSZY PORTAL O POBIEROWIE!
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • Morska Fala
  • baner310-150
  • baner-310-150

Miejscowości wypoczynkowe spełniają swoje zadanie wyłącznie wtedy, gdy są przyjazne turystom w każdym wieku. Ułatwienia dla seniorów, atrakcyjne lokalizacje dla rodzin, zorganizowanych grup czy indywidualnych podróżników – to wszystko należy brać pod uwagę podczas projektowania przestrzeni publicznej i organizacji placówki. W Pobierowie świetnie mogą czuć się nawet miłośnicy deskorolki, ponieważ w obrębie miejscowości działa profesjonalny, publiczny skatepark.

Nad morzem z dawką adrenaliny

Nie tylko wśród okolicznych mieszkańców, ale również w gronie turystów znajdują się osoby, których pasją jest ekstremalna, wyczynowa jazda na deskorolkach, rolkach czy specjalnych rowerach (BMX). Jak wiemy, do poprawiania umiejętności niezbędna jest odpowiednia infrastruktura. Plaża czy las nie są miejscami idealnymi do jazdy na dwóch, czterech lub sześciu kółkach. „Skejci” preferują tereny miejskie i asfaltową nawierzchnię. Jednak w tym sporcie nie chodzi o samą jazdę, a o wykonywanie ewolucji.

W Pobierowie możesz bez skrępowania pracować nad kolejnymi „trickami”. Jeżeli wyjeżdżasz nad morze z rodziną, nie wahaj się spakować deskorolki do bagażnika. W tej miejscowości może się przydać. Tutejszy skatepark został przygotowany z myślą o stworzeniu strefy specjalnie dla wyczynowców. Dostępne platformy to bank, quarter pipe, mini rampy, piramida, grindbox i funbox. Jeżeli znasz temat z autopsji lub gier z serii Tony Hawk's Pro Skater, te pojęcia nie są Ci obce.

Skatepark w Pobierowie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Dookoła strefy rosną drzewa, a samo miejsce jest zaciszne, wolne od tłumów. Można w nim doskonalić umiejętności, spotykając przede wszystkim osoby o tej samej pasji. Kto wie, może podczas wykonywania jednego z tricków w nadmorskiej miejscowości nawiążesz nowe, środowiskowe znajomości?

Skatepark jest stosunkowo nowy, wykorzystuje wysokiej jakości, standardowe sprzęty. Pamiętaj jednak, że korzystasz z nich na własną odpowiedzialność. Zanim rozpędzisz się na deskorolce, dla własnego bezpieczeństwa ubierz ochraniacze i kask. Powierzchnia placu ma wymiary 38 na 25 metrów, a jest on zlokalizowany przy ulicy Moniuszki, niedaleko wypożyczalni rowerów, pola namiotowego i kościoła pw. Najświętszego Odkupiciela. Lokalny skatepark stanowi najlepsze potwierdzenie, że Pobierowo jest miejscowością otwartą na wszystkich turystów, zarówno starszych, jak i młodszych.

Opinie o ośrodku

Brak opinii

dodaj opinię

Pobierowo + atrakcje = wyjątkowy urlop

Turyści ściągają nad polskie morze, chcąc spędzić urlop w doborowym towarzystwie, ze znajomymi, pośród wielu atrakcji. W miejscowości Pobierowo ich nie brakuje! Atrakcje mają to do siebie, że zawsze  zabijają nudę.

Atrakcje w miejscowości Pobierowo - najlepszy lek na nudę!

Pobierowo nie zawiedzie – tutaj nawet w przypadku braku pogody, nie można narzekać na brak zajęć. W miejscowości Pobierowo atrakcje są na wyciągnięcie ręki. Podobnie zresztą, jak fantastyczne krajobrazy. Zajrzyj na stronę, by dowiedzieć się więcej. Atrakcje w okolicy Pobierowa przyciągają turystów z całej Polski. Oto niektóre z nich.

W Pobierowie znajduje się bardzo wiele atrakcji. Jeżeli czuje sz niedosyt to polecamy sprawdzić Atrakcje w okolicy Pobierowa.Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Zobacz TV Pobierowo